معرفی سازمان

شرکت سازه های یادنگار با نام تجاری سینکو،در سال ۱۳۸۲ با شماره ثبت ۲۰۸۲۷۳ در تهران به ثبت رسید و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. شرکت سینکو با جذب و به کارگیری متخصصین مجرب و نخبگان علمی و استفاده از مشاورین خبره در سطوح و رشته های مختلف دانشگاهی و با رویکرد به کارگیری سیستم مدیریت یکپارجه و سایر ابزار های نوین مدیریتی در جهت ارزیابی جذابیت تکنولوژی مربوطه،طرح ریزی و اجرا مینماید و همچنین توانسته جزء معدود کشور هایی باشد که از این فناوری استفاده میکند.

این شرکت در مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰۰ متر مربع و با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن در سال از انواع کودها، مواد شیمیایی و ضد یخ ها در شهرک صنعتی سالاریه (ورامین) مشغول به فعالیت میباشد.ظرفیت بالای تولید،کیفیت و کمیت بالا،زیر ساخت های افزایش ظرفیت و زمینه اشتغال از جمله مزیتهای این شرکت میباشد.

سینکو بعنوان اولین تولید کننده انواع ضد یخ های جاده ای و گیاهی در کشور میباشد که با شعار حفاظت از محیط زیست و حفظ منابع ملی کشور قدم در این عرصه گذاشته است.

ضد یخ گیاهی سینکو با هدف جلوگیری از خسارت های ناشی از سرمازدگی گیاهان انقلاب بزرگی را در صنعت کشاورزی ایجاد نموده است.

شرکت سینکو همواره ضمن تضمین بهترین کیفیت و احترام به مصرف‌کنندگان محصولات، افتخار همیاری با مولدین کشاورزی را سرلوحه خدمات خود قرار داده است.

معرفی بخش فروش

از زمان آغاز به کار ، هدف سازمان ایجاد تجربه ی خرید فوق العاده ای برای مشتری ها است و با همین ایده به سمت حل نیاز ها و مشکلات آن ها قدم برداشته ایم و مسیرمان را بدون خستگی طی کرده ایم.بخش فروش شرکت سینکو،متشکل از افراد متخصص و مجرب در حوزه فروش می باشد که ضمن در نظرگرفتن اصول علمی ارتقاء فروش تلاش می نمایند حقوق مشتریان را جزو الویت های خود قرار دهند.در این راستا کارشناسان شرکت سینکو امادگی کامل جهت ارائه اطلاعات دقیق درباره محصولات و مشاوره رایگان (کاملا بر اساس نیازهای مشتری) را دارند.واحد بازرگانی خارجی و بخش فروش شرکت سینکو هماهنگی کامل در جهت ارسال به موقع سفارشات و پیگیری تحویل محصولات به مشتری به نحو مطلوب دارا می باشند.

شماره های تماس جهت ارتباط با بخش فروش

۰۹۰۲۲۴۷۱۹۰۰

۰۹۳۵۱۹۷۵۴۴۲

نشانی کارخانه

کارخانه: تهران، ورامین، چرمشهر، شهرک صنعتی سالاریه، بلوار نرگس شرقی، خیابان اطلس

تلفن:

۳۶۷۷۰۹۱۵-۰۲۱

فکس:

۰۲۱-۳۶۷۷۰۹۱۶

info@sincoplus.com

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی: تهران، جنت آباد جنوبی، تقاطع لاله، مجتمع سمرقند، طبقه ششم واحد ۶۰۵

تلفن: ۴۴۶۰۰۸۸۱-۰۲۱

۰۲۱-۴۴۴۹۵۱۶۳

۰۲۱-۴۴۴۹۹۶۱۵

تماس با واحد فروش:

۰۹۰۲۲۴۷۱۹۰۰

۰۹۳۵۱۹۷۵۴۴۲

تماس با مدیریت:

۰۹۱۲۲۴۷۱۹۰۰

فکس:

۰۲۱-۴۴۶۰۰۸۸۲

sincoplus@yahoo.com